Утеплення фасадів будинків в Кропивницькому

Утеплення фасадів - це комплексна система, яка нагадує листковий пиріг. На основу фасаду (цегельну, бетонну, панельну тощо стіну) послідовно наносяться і скріплюються між собою елементні шари для термоізоляції і утеплення фасаду.

Компанії "Віконна Майстерня" виконує всі види робіт з утеплення фасадів в місті Кропивницькому та Кіровоградській області: утеплення фасадів мінеральною ватою, пінопластом, вермикулітом, теплоізоляція, утеплення фасадів, утеплення фасадів екструдованим пінополістиролом, зовнішнє утеплення фасадів, утеплення фасадів штукатуркою.

Замовити утеплення фасадів мінеральною ватою, пінопластом, вермикулітом, теплоізоляція в КропивницькомуЗаказать утепление фасадов минеральной ватой, пенопластом, вермикулитом, теплоизоляция в Кировограде

Утеплення фасадів здійснюється професіоналами, що мають досвід роботи і всі допуски для виконання робіт на висоті. На всі види робіт по утепленню фасадів надається гарантія до 5 років. Значимість такого будівельного процесу, як утеплення фасадів, важко переоцінити, але не багато до кінця розуміють складність і важливість цього невід'ємного етапу будівництва або реконструкції будівлі.

Утеплення фасадів дозволяє скоротити втрати тепла в зимовий період, і, відповідно, заощадити кошти на опалення. Правильно зроблена теплоізоляція захистить ваш будинок від перепадів температур і вологи, що значно збільшить термін експлуатації. Безумовно, роботи з утеплення фасаду повинні бути зроблені якісно.

Порушення технології може привести до проблем: утворення містків холоду, конденсату, зростання грибків і плісняви. В результаті скоротиться термін служби будівлі, що, в свою чергу, призведе до ще більших витрат. Основні тепловтрати відбуваються не через вікна, як багато хто вважає, а саме через стіни - завдяки їх більшій, порівняно з вікнами, площі, що обумовлює необхідність утеплення фасаду.

Приступаючи до утеплення, спочатку необхідно провести обстеження фасаду будівлі на предмет наявності т.зв. «Містків холоду» - тепловізорного дослідження.

Потім необхідно вибрати метод утеплення фасаду - він може здійснюватися як зовні, так і зсередини.

Переваги зовнішнього утеплення фасадів:

  1. Стіни надійно захищені від коливань температури і впливу опадів, що є однією з основних причин їх руйнування.
  2. Точка роси, винесена за конструкцію стіни, дозволяє уникнути випадання конденсату всередині приміщення.
  3. Одночасно з утепленням фасаду та захистом його від впливу атмосферних явищ підвищується шумоізоляція будівлі.

Питання про утеплення фасаду встає при зведенні нового житла, а так само при експлуатації раніше побудованого, адже втрати тепла через стіни будівлі становить до 60%. В даний час існує декілька технологій утеплення фасаду:

  • Легкі штукатурні системи утеплення фасадів;
  • Важкі штукатурні системи утеплення фасадів;
  • Фасадні системи з колодцевой кладкою і тришаровими системами;
  • Вентильовані конструкції фасадів;
  • Герметизація міжпанельних швів;
  • Утеплення фасадів легкими штукатурними системами.


Область застосування легких і важких штукатурних систем схожа. Однак легкі системи користуються більшою популярністю за рахунок більш низької вартості. Легкі штукатурні системи утеплення фасадів являють собою багатошарову конструкцію, що складається з полимерцементного клею, теплоізоляції, армуючого полимерцементного шару і оздоблювального покриття (штукатурка, фарба). Серед переваг легких штукатурних систем утеплення фасадів - використання сучасних екологічно чистих матеріалів.

Недоліком же є необхідність проведення "мокрих" робіт.

Утеплення фасадів важкими штукатурними системами.

Системи важкого типу - це системи утеплення фасадів з рухомими елементами кріплення теплоізоляції і штукатурним шаром 20-30 мм (товщина шарів після утеплювача може досягати 50 мм). Особливістю важких штукатурних систем утеплення фасадів є роздільна робота стіни і теплоізоляційного шару. Таким чином, при зміні погодних умов в декоративному покритті виникає менше деформацій. До переваг важких штукатурних систем утеплення можна віднести менш жорсткі вимоги до рівності підстави і до щільності застосовуваного утеплювача.

Ці два способи утеплення прийнято називати - "мокрими". З'явилися ці системи утеплення фасаду в Україні більше десяти років тому і вже встигли завоювати велику популярність. Це зумовлено відносно невисокою ціною (порівняно з навісними.

Заказать утепление фасадов минеральной ватой, пенопластом, вермикулитом, теплоизоляция в Кировограде