Склопакети від Glas Trösch в Кіровограді

Ви можете бути впевнені - склопакети групи Глас Трьош - найвища якість і безпека.

Склопакети Glas Trösch замовити прямо зараз з доставкою

Спочатку невелика фабрика з виробництва дзеркал і шліфовці скла, а пізніше це інноваційне підприємство стало лідером ринку Швейцарії і однією з провідних компаній з виготовлення та обробки Cтеклопакеты для окон, фасадов и крыш

листового скла в Європі. Приваблива багатогранність скла як матеріалу, надихає компанію Глас Трьош робити все, щоб підвищити якість життя людей.

Група Глас Трьош налічує сьогодні понад 5300 співробітників, зайнятих приблизно на 70 підприємствах в Швейцарії, Німеччині, Франції, Польщі, Молдові та Україні. Головний офіс компанії знаходиться в швейцарському Бютцберге.

На ринку України група підприємств Еврогласс працює з 2002 року. У 2010 відбулася інтеграція в групу компаній Glas Troesch Швейцарія.

На сьогоднішній день компанія Глас Трьош є безумовним лідером ринку склопакетів в Україні. Сумарна виробнича потужність підприємств компанії складає більше 6 млн м2 склопакетів.

Компанія працює в трьох спеціалізованих сферах.

Підрозділ Exterieur виробляє склопакети для вікон, фасадів і дахів: енергозберігаючі, багатофункціональні, сонцезахисні, протипожежні, протизламні, звукоізоляційні і т.д., а також триплекс, протипожежний та високотехнологічне (Hytech) скло.

Підрозділ Interieur займається виготовленням скляних перегородок, меблів зі скла, сходів і парапетів, душових кабін і т.д.

А в сферу діяльності сектора Automotive входить, крім іншого, скління легкових і вантажних автомобілів, автобусів, поїздів і літаків.

Також компанія Глас Трьош пропонує широкий вибір стекол з функцональнимі покриттями та витратні матеріали для виробництва склопакетів:

  • енергозберігаюче;
  • сонцезахисне;
  • мультіфунціональное;
  • загартоване;
  • флоат-скло;
  • декоративні шпроси;
  • безпечне скло - триплекс.

Флоат скло Євроглас замовити в Кропивницькому

Виготовлене флоат-методом листове скло є базовим матеріалом для виробництва продуктів компанії Glas Trösch. Поряд з постачанням своїх власних підприємств з обробки скла, заводи Glas Trösch є також постачальником широкої міжнародної клієнтської мережі.

Основними видами сировини для виробництва флоат-скла є кварцовий пісок, вапно і сода. Спочатку цей сировинний матеріал з додаванням чистого склобою розплавляється. Потім отримана маса пропускається через олов'яну ванну, де скло знаходить гладку поверхню.

Листове скло прозоре, хімічно стійке і негорюче, а також воно стійко до вологості і деформації.

Чотири заводи з виробництва флоат-скла експлуатуються в партнерстві з іншими провідними переробниками скла і має право називатися найсучаснішими скляними заводами світу.