Фурнітура Axor Industry в Кропивницькму

Axor в Кропивницькому

Опис фурнітури: AXOR K3 - це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.

Опис фурнітури: Фурнітура AXOR K3 відрізняється ергономіцністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.
Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20 000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.
Також AXOR K3 забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеній навантаженні на неї. Фурнітура AXOR K3 - це гарантія надійної роботи протягом усього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

Якісна фурнітура AXOR K3 по Кропивницькому

Система «Віконна няня»Качественная фурнитура AXOR K3 по Кировограду

Якісна фурнітура AXOR K3 незаменіма, якщо в будинку є маленькі діти. Дозволить вберегти дитину від випадання з вікна. Запобігає відкривання стулки і забезпечує безпеку для маленьких дітей. При цьому блокується тільки поворотний механізм вікна, що дозволяє безпечноОконная фурнитура AXOR K3 в Кропивницком провітрювати кімнату в відкидному режимі.

 

Мікропровітрювання

Дозволяє провітрювати кімнати в холодну пору года. Віконна фурнітура AXOR K3 в Кропивницькому гарантує надходження свіжого повітря без переохолодження приміщення або протягу. Спеціальний пристрій при певному повороті ручки віджимає стулку від рами на відстань до 10 мм. Таким чином, склопакет набагато менше схильний до запітнення, а кількість що надходить в приміщення повітря не створює дискомфорт навіть в зимовий період.

 

Покрокове мікропровітрюванняКупить фурнитуру AXOR K3 в Кировограде

Залежно від пори року, хочеться збільшити приплив повітря в кімнату або, навпаки, зменшити втрати тепла, зберігти при цьому можливість вентиляції приміщення.

Купивти фурнітуру AXOR K3 Кіровоград-Системи дозволяє вручну регулювати ступінь відкриття стулки при провітрюванні, щоб домогтися положення стулки, при якому вентиляція приміщення буде здійснюватися найбільш комфортно. Діапазон відкриття стулки при покроковому мікропровітрюванні варіюється від 6-11 мм.
Крім того, система перешкоджає різкого закриттю стулки від протягу.

 

«Ледача» стулкаФурнитура AXOR K3 Кировоград

Запобігає довільне закриттю відкритої стулки від протягу або поривів вітру.

Фурнітура AXOR K3 Кіровоград-Система обмежує максимальний кут відкриття стулки і дає можливість уникнути її ударів від відукосів та інших предметів. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші квіти, штори, які можуть потрапити в простір між рамою і стулкою, не постраждають.

 

Балконна защіпкаФурнитура на окна AXOR K3 в Кировограде

Фурнітура на вікна AXOR K3 в Кропивницькому

Забезпечує фіксацію балконних дверей при виході назовні. Запобігає її відкриття при протязі. Для того щоб повернутись назад в приміщення, досить легко штовхнути двері.