Фурнітура від Siegenia в Кіровограді / Кропивницького

Незаперечною перевагою вікон і розсувних дверей є фурнітура, яка використовується в їх виготовленні.

Компанія «Віконна майстерня» при виробництві вікон використовує тільки високотехнологічну, якісну фурнітуру німецького виробництва SIEGENIA.

Особливості:

  • Надійність фурнітури «Siegenia» на 20% вище всіх відомих вимог;
  • Всі, спряжені елементи фурнітури є суцільнолитими;
  • Всі петлі поставляються в комплекті розраховані на вагу стулки 130-160 кг;
  • У петлях виключено тертя металу по метал;
  • Щілинне провітрювання 6 мм;
  • Високий рівень захисту від злому (до 6 класу безпеки);
  • Найвищий рівень антикорозійного захисту;
  • Має міжнародний сертифікат якості DINISO 16277 і є фурнітурою класу «А»;
  • Ідеальна німецька якість.

Надійний механізм фурнітури «Siegenia»

Віконна фурнітура «Siegenia». Саме фурнітура дає життя вікну і розсувним дверям, змушуючи їх працювати і рухатися. Фурнітура - це складний механізм, що складається з петель, кронштейнів, тяг та інших елементів, які забезпечують відкривання і закривання вікна і двері вОконная фурнитура «Siegenia» в Кировограде різних режимах.

Основні конструктивні особливості фурнітури виробництва «Siegenia»:
Верхні і нижні петльові групи мають втулки з композиційних матеріалів, які значно знижують їх знос.

Петльові втулки мають форму ексцентрика, що забезпечує автоматичний "дожим" стулки при закриванні.
Нижній відкидний запор має спеціальний компенсатор, завдяки якому пропадає ефект деренчання стулки в нижньому кутку при її нахилі.
Запатентований пристрій підйому стулки (мікроліфт) - один з провідних технічних переваг. За допомогою цього пристрою конструктори усунули проблему провисання стулки. Мікроліфт - це два металевих ролики в нижньому куті стулки (протилежному верхній петлі), які беруть на себе все ударне навантаження.

Фурнітура для вікон «Siegenia» в Кіровограді не дорого

Закриванні стулки і плавно, м'яко закочує стулку, забезпечуючи ще більш довгий термін служби всього виробу.Фурнитура для окон «Siegenia» в Кировограде не дорого

Замикаючим елементом в системі є запатентований обертовий ролик. Він полегшує перебіг фурнітури і збільшує її зносостійкість. Для забезпечення якісного притиску ролик має два регулювання: по висоті і з боків.
Фурнітура Siegenia має протизламні відповідні планки.

Кутові передачі здійснюються через пакети, що складаються з чотирьох смуг нержавіючої сталі, що забезпечує м'якість ходу і довговічну роботу фурнітури.
Застосування грибоподібних цапф, виготовлених зі спеціальної загартованої сталі, в нижній частині віконної стулки ефективно захищає житло від злому навіть в разі використання важкого інструменту. Витримують навантаження на розрив до 1,5 тонн!

Віконна фурнітура «Siegenia» в Кропивницькому не дорого

Опція багатоступінчастого мікропровітрювання дозволяє відкрити і зафіксувати стулку на відстані від 5 до 33 міліметрів від рами. При цьому відкинута стулка поворотом ручки на 45 градусів вгору фіксується (в залежності від профілю) в одному з 4-6 обраних положень.Оконная фурнитура «Siegenia» в Кировограде не дорого
Елементи фурнітури покриті захистом від висвердлювання, також, Siegenia має в своєму складі закриваючу на ключ ручку, яка запобігає навмисний зрушення фурнітури. Сама ручка вікна також має захист від висвердлювання.

Однією з найцікавіших особливостей фурнітури «Зігеніа-Аубі» є її модульність. Як в автомобілі, фурнітура «Зігеніа-Аубі» має базову комплектацію (стандартна фурнітура) і можливість додаткових опцій. Вона дозволяє дооснастити вікно згідно з індивідуальними побажаннями клієнта.

 

Замовити фурнітуру в Кропивницькому з доставкою

Стандартна фурнітура забезпечує відкривання-закривання, а в додаткові опції входять модульні комплекти протівовзломних елементів різного класу захисту, блокатори помилкової дії, унікальні запатентовані мікроліфти, елементи блокування небажаного відкривання вікна дітьми, різні види мікропровітрювання, щілинного і зимово-річного провітрювання, блокування довільного самозачинення на протязі і багато іншого. Крім того, фурнітура «Зігеніа-Аубі» дозволяє встановлювати міжкімнатні, теплі вхідні та балконні двері.

Завдяки перерахованим вище показниками компанія «Віконна майстерня» при виробництві металопластикових конструкцій використовує саме високоякісну фурнітуру SIEGENIA з метою забезпечення споживача почуттям приємного комфорту і повної безпеки.