Професійний підхід у роботі з металопластиковими вікнами!

Вітаємо Вас на нашому сайті! "Віконна Майстерня" створена для Вас. З нами покупка вікон, балконів, дверей та різноманітних додаткових товарів до них стане приємним та не витратним. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від установки рулонних штор або оздоблення укосів і до монтажу скління складних фасадів або оздоблення балконів. Наші фахівці дадуть Вам необхідну консультацію, допоможуть у виборі скляних конструкцій та визначенні точних розмірів конструкцій. З нами легко!

Матеріали компанії "Віконна Майстерня"

Найкращі світові виробники фурнітури для вікон ПВХ

Не так багато років тому поняття фурнітури сприймалося сухо і однозначно, як невід'ємна частина, яка входила до складу вікна, що не мала особливих характеристик та варіацій.

Крім основних зазначених функцій, до яких відноситься практичність та безпека, фурнітура це і дизайн, а також, вона має пряме відношення до функціональності, зручності експлуатації.

Види віконної фурнітури, що пропонуються на нашому сайті:

  • Фурнітура від AXOR INDUSTRY;
  • Фурнітура від Siegenia;
  • Фурнітура від WDS;
  • Фурнітура від Glas Trösch.

Фурнітура компанії WDS в Кіровограді.

Віконні та дверні системи WDS виготовляються з ПВХ високої якості з вбудованими TPV-ущільнювачами та комплектуються надійним армуванням, що забезпечує високу міцність конструкцій та стійкість до вітрових навантажень. Вони також мають чудову тепло-і шумоізоляцію для забезпечення комфорту цілий рік, зберігаючи тепло взимку та прохолоду влітку.

Наші перспективні рішення поєднують багатий досвід технології виробництва деталей з можливістю значного зниження тимчасових та економічних витрат у виробничому процесі.

Надійні та функціональні технології від фурнітури Siegenia 

Таким чином, віконна фурнітура від SIEGENIA крім високої функціональності та надійності відповідає високим вимогам комфортної експлуатації та дизайну. При цьому розкривається потенціал до економії з моменту виготовлення до монтажу за рахунок продуманої логістики та впорядкованого технологічного процесу.

Фурнітура міжнародної компанії AXOR INDUSTRY у Кіровограді

AXOR INDUSTRY - міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві фурнітури для СПК, одне з найбільших підприємств у галузі. Починаючи з 2007 року компанія AXOR INDUSTRY пройшла великий шлях від дистриб'ютора до самостійного виробника з міжнародним ім'ям.

Сьогодні в активі AXOR INDUSTRY – власний сучасний завод повного циклу з виробництва фурнітури та дві лінійки фурнітури:

  1. Komfort Line K-3;  
  2. Smart Line S+.

AXOR, що випускаються під торговою маркою.

Компанія успішно працює на ринку Східної Європи, впевнено набирає обороти продукції і активно завойовує ринок.

Glas Trösch якісна фурнітура в Кропивницькому 

На всіх без винятку підприємствах групи Глас Трьош в Україні впроваджена та використовується швейцарська система контролю якості. Усі підприємства групи Глас Трьош в Україні мають сертифікати відповідності УкрСЕПРО, які є підтвердженням того, що продукція відповідає встановленим вимогам стандартів ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо.

Перевагою продукції Голос Треш є те, що Однокамерний Енергопакет® Glas Trösch EN2plus вдвічі тепліший, ніж звичайний двокамерний склопакет і при цьому на 20-30% дешевше.

Також не слід забувати, що двокамерний склопакет у 1,5 рази важчий, а це означає додаткові навантаження на віконну фурнітуру.